Gdańsk-Kowale – Centrum Kowale

Pierwsza restauracja Ganesh na Pomorzu, otwarta w czerwcu 2013 roku, jest zarazem naszą najnowszą. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze i gustownemu wystrojowi, wzorowanemu na mauzoleum Taj Mahal, otrzymaliśmy miejsce, jakiego wcześniej w tej części Trójmiasta jeszcze nie było. Idealne zarówno na spotkanie biznesowe, jak i rodzinny obiad. Na wypad ze znajomymi oraz romantyczny wieczór we dwoje. Ponadto Ganesh w Centrum Kowale przyciąga gości wieloma atrakcjami. W kuchni, usytuowanej w centralnej części restauracji, kucharze co piątek przygotowują orientalne specjały ze świeżych polskich ryb, natomiast w niedziele warto wybrać się tutaj z najmłodszymi – w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw czas maluchom organizuje bowiem opiekunka.

Delektując się indyjskimi specjałami zrelaksuj się w pięknych wnętrzach naszej restauracji!

Historia sieci Ganesh rozpoczęła się od niepozornej kamienicy w bramie przy ul. Piotrkowskiej 69 w Łodzi. Kuchnia w tamtym czasie obca dla większości Polaków szybko zyskała sobie ogromną aprobatę klientów, co zachęciło właściciela, pana Tapindera Sharmę, do otwarcia kolejnych lokali, także w innych miastach. W efekcie Ganesh to jak dotąd jedyna sieć indyjskich restauracji w Polsce.

W ramach marki działa dziś już dziewięć lokali – po trzy w Łodzi i Warszawie oraz po jednym w Płocku, Krakowie i Gdańsku-Kowalach. Wspólnym mianownikiem wszystkich restauracji jest wysokiej jakości kuchnia przygotowywana przez indyjskich kucharzy, z przypraw i składników sprowadzanych z ich ojczystego kraju.

W każdym z miast menu pozostaje identyczne, jednak same restauracje znacząco się miedzy sobą   różnią. Jedne mniejsze i kolorowe niczym kadr bollywoodzkiego filmu, inne przestronne i gustowne, przywodzące na myśl luksusowe, pełne przepychu indyjskie pałace. Dzięki temu w naszych restauracjach udaje nam się pokazywać różne oblicza Indii. Zapraszamy do ich wspólnego odkrywania!